Šareni dječji bicikl
Šareni dječji bicikl od DAODEBAO dizajniran je za djecu uzrasta 6-15, sa okvirom od visokog ugljičnog čelika i viljuškom od legure aluminijuma sa suspenzijom. Dolazi u veličinama od 18, 20 i 22 inča, ima menjač sa jednom brzinom i uključuje sistem disk kočnica. Sa nosivošću od preko 200 kg i podesivim sjedištem, ovaj bicikl je i izdržljiv i prilagodljiv, dostupan u raznim bojama prema različitim željama.
Uvod u proizvod
| Materijal okvira | Visokougljični čelik |
| Materijal viljuške | Aluminijumska legura |
| Fork Suspension | Da |
| Kočioni sistem | Disc Brake |
| Wheel Size | 18"20"22" |
| Gears | Single Speed |
| Ostali atributi | |
| Materijal oboda | Aluminijumska legura |
| Širina gume | 20*2.15" |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Broj modela | XAM-MBTAWT |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Vrsta okvira | Tvrdi okvir (ne-stražnji amortizer) |
| Tip pedale | Obična pedala |
| Kapacitet opterećenja | Više od 200 kg |
| dužina (m) | 1.7 |
| Neto težina | 15KG |
| Bruto težina | 18KG |
| Naziv proizvoda | Mountain Bike |
| Boja | Plava Crvena Pink |
| Veličina | 18 20 inča |
| Starost | 6-15 godina |
| Tire | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Okvir | High Carbon SteelFrame |
| Logo | OEM Made.welcome Customized Logo |
| Saddle | Udoban |
| Upravljač | Steel Handlebar |
| Pakovanje | 85% SKD / CKD kartonsko pakovanje |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | bicikli brdski bicikl Paket: 85% SKD |
| Port | Tianjin luka, ili kao zahtjev kupaca |
| Supply Ability | 1000000 komada/komada mjesečno biciklizam brdski bicikl |


【Dizajniran za djecu】Ovaj bicikl u stilu BMX dolazi sa odvojivim kotačima za treniranje koji olakšavaju balansiranje čak i početnicima. Visina sedišta se može brzo podesiti prema visini deteta. Kavezi za flaše mogu nositi vodu ili piće kako bi svaka vožnja bila zabavnija.


【Lako za montažu】85% prethodno sastavljeno, vrlo jednostavno za sastavljanje, molimo pogledajte upute za instalaciju i video za instalaciju prije instalacije. Pazite da ne postavite prednju viljušku naopako i ne razlikujete lijevu i desnu pedalu. Nakon montaže, napumpajte gumu.

Popularni tagovi: šareni dječji bicikl, Kina šareni dječji bicikl proizvođači, dobavljači, tvornica, балалар өсөн сылбыр һаҡсыһы’ ике тәгәрмәсле, баланың ике тәгәрмәсле өсөн һыу шешә тотҡаһы, ике тәгәрмәсле балалар өсөн рефлексив жилет, балалар велосипеды өсөн ултырғыс ҡапҡасы, велосипедта йөрөү өсөн балалар өсөн велосипед, ике тәгәрмәсле балалар өсөн велосипедта йөрөү аяҡ кейеме
Sljedeći: Najbolji dječji bicikl
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti




