Najbolje igračke za hodanje za djecu od 1 godine
Uvod u proizvod
| Is Foldable | Da |
| Ostali atributi | |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | BTM-519 |
| Materijal | ABS PP |
| Materijal okvira | Plastika |
| Nosivost | 20KG |
| Dobna grupa | 0-6 mjeseci, 0-3 godina, 6 mjeseci - 3 godina |
| Tip | Baby Walker |
| ime proizvoda | hodalica za bebe |
| Prikladna dob | 0-3 godina |
| Logo | Prilagođeni logotip |
| Točkovi | 6 PU točkova |
| Neto težina | 2 kg |
| Veličina proizvoda | 69*69*65 cm |
| Funkcija | Learn Walking |
| Boje | Customized Demand |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | 6 komada u jednom kartonu, a veličina svake kutije je: 72 * 72 * 51 cm |
| kolica0može biti odštampana sa vašim ili našim logotipom | |
| Luka | TIANJIN PORT |
| Supply Ability | |
| Supply Ability | 10000 kutija/kutija mjesečno |


U srcu ove izuzetne igračke za hodanje nalazi se šest tihih univerzalnih točkova, strateški postavljenih da spreče prevrtanje i obezbede stabilnu i bešumnu vožnju. Promišljen dizajn se dalje proširuje, omogućavajući sklapanje igračke kada se ne koristi, optimizirajući prostor za skladištenje i pružajući praktično rješenje za užurbana domaćinstva. Ova funkcija osigurava da se igračka za hodanje neprimjetno integrira u vaš životni stil, nudeći i funkcionalnost i praktičnost.


Zabava nije ugrožena, jer igračka za hodanje dolazi sa ugrađenom muzičkom funkcijom. Svaki korak postaje ritmička avantura, stvarajući zanimljivo i multisenzorno iskustvo za vašeg malog istraživača. Muzika dodaje dodatni sloj uzbuđenja pješačkom putovanju, pretvarajući ga u harmoničan spoj pokreta i melodije.


Kvaliteta susreće pristupačnost s našim modelom tvorničke direktne prodaje, osiguravajući povoljnu cijenu bez kompromisa u pogledu izvrsnosti. Vaši upiti i narudžbe su srdačno dobrodošli, jer nastojimo da Najbolje igračke za hodanje za 1-godišnjake učinimo pristupačnim i vrijednim dodatkom u ranim fazama razvoja vašeg djeteta.

Popularni tagovi: najbolje igračke za hodanje za djecu od 1 godine, Kina najbolje igračke za hodanje za djecu od 1 godine, proizvođači, dobavljači, tvornica, Najbolji novorođenčad šetač, Прамма Уокер, Push igračka Walker, Пушчер Уокер, Šetač za 6 mjeseci star, Igračka za šetnju
Par: ne
Sljedeći: Walker za 12 mjeseci
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti






