Kolica za pse za male pse
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Aplikacija | Psi |
| Closure Type | patent zatvarač |
| Oblik | Kvadrat |
| Uzorak | Solid |
| Ostali atributi | |
| Vrsta stavke | Kolica |
| Materijal | Oxford |
| Mjesto porijekla | Anhui, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | HB-PC204 |
| Feature | Zaliha |
| Tip | Dog Carrier Pet Travel Bag |
| Feature | Sklopivi |
| Upotreba | Vanjska torba za nošenje pasa i mačaka |
| Boja | Žuta, narandžasta, crna, plava, ružičasta |
| Veličina | 660*500*980 mm |
| Pogodan za | Mali kućni ljubimci |
| Prednost | Portable Travel |
| Logo | Prilagođeni logotip prihvaćen |
| Neto težina | 9,5 kg |
| Funkcija | Nosač za pse i mačke |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Kartonska kutija |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina pojedinačnog pakovanja: | 440*275*590mm |
| Pojedinačna bruto težina: | 10,4 kg |


Svestranost zauzima središnje mjesto sa sklopivim dizajnom naših kolica za pse. Sklopiva bez napora, ova funkcija poboljšava prenosivost kolica, što ih čini idealnim izborom za vlasnike kućnih ljubimaca u pokretu. Ono po čemu se ova kolica izdvaja je njihova inovativna transformacija u ruksak za kućne ljubimce, koji vam nudi fleksibilnost za nesmetano prebacivanje između načina rada, prilagođavajući se vašim različitim potrebama tokom izleta na otvorenom.


Funkcija apsorpcije udara dodaje dodatni sloj udobnosti, osiguravajući glatku vožnju čak i na neravnim terenima. Bilo da se krećete gradskim trotoarima ili uživate u stazi u prirodi, naša kolica za pse garantiraju nježno i udobno putovanje za vaše male pse. Kao dokaz naše posvećenosti pristupačnosti, sa zadovoljstvom nudimo povoljnu cijenu, čineći ova premium kolica dostupna svim vlasnicima kućnih ljubimaca.

Popularni tagovi: kolica za male pse, Kina kolica za male pse proizvođači, dobavljači, tvornica, ҡайтанан эшкәртелгән йорт хайуандары менән тәьмин итеү, экологик яҡтан таҙа йорт хайуандары менән тәьмин итеү, токсик булмаған йорт хайуандары менән тәьмин итеү, хәүефһеҙ йорт хайуандары менән тәьмин итеү, ныҡлы йорт хайуандары менән тәьмин итеү, йорт хайуандары өҫтәмәләре
Par: Puppy Kolica
Sljedeći: Kolica za pse
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti






