Puppy Kolica
Uvod u proizvod
| Atributi specifični za industriju | |
| Aplikacija | Male životinje |
| Ostali atributi | |
| Mjesto porijekla | Anhui, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | HB-PC205 |
| Putovanje i eksterni tip | Kolica za kućne ljubimce |
| Ime proizvoda | kolica za kućne ljubimce |
| Materijal | 600D Oxford tkanina |
| rasklapanje Veličina | 810*490*990 mm |
| Veličina pakovanja | 44*26*61,5 cm |
| Veličina točkova | 5 inča*3 |
| N.W/G.W | 7,1/8,1 kg |
| Max loading | 15kg |
| Boja | Prilagođena boja |
| OEM & ODM | Toplo prihvatljivo |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Jedinica: 1pc/ctn |
| MOQ: 20 kom | |
| Kapacitet utovara: 950kom/40HQ | |
| Luka | ŠANGAJ, NINGBO |
| Supply Ability | 100000 komada/komada mjesečno |


Ugradnja ventilacionog prozora izdvaja naša kolica za štene, dajući prednost dobrobiti vašeg šteneta tokom svakog putovanja. Ova funkcija promovira optimalan protok zraka, osiguravajući svježe i prozračno okruženje za vašeg krznenog prijatelja. Prozor je također odvojiv, što daje udobnost dizajnu, omogućavajući vam da prilagodite kolica prema vremenu ili željama vašeg šteneta.


Prenosivost susreće praktičnost sa sklopivim dizajnom naših kolica za štene. Sklopiva bez napora, ova funkcija povećava udobnost kolica, čineći ih lakim za transport i skladištenje kada se ne koriste. Prostrana unutrašnjost nudi dovoljno prostora za udoban odmor vašeg šteneta, što ga čini savršenim mobilnim utočištem za vašeg krznenog prijatelja.

Popularni tagovi: kolica za štene, Kina proizvođači kolica za štene, dobavljači, tvornica, ныҡлы йорт хайуандары менән тәьмин итеү, гипоаллергенный йорт хайуандары менән тәьмин итеү, токсик булмаған йорт хайуандары менән тәьмин итеү, йорт хайуандары өҫтәмәләре, ҡайтанан эшкәртелгән йорт хайуандары менән тәьмин итеү, хәүефһеҙ йорт хайуандары менән тәьмин итеү
Par: Mala kolica za pse
Sljedeći: Kolica za pse za male pse
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







