
3 Wheeler električni bicikl
Predstavljamo naš vrhunski električni bicikl s 3 kotača, gdje se snaga, efikasnost i napredne karakteristike spajaju kako bi redefinirali vaše iskustvo vožnje. Sa robusnim motorom od 500 W u svojoj srži, ovaj električni bicikl bez napora kombinuje performanse i pouzdanost, nudeći dinamičnu i uzbudljivu vožnju za...
Uvod u proizvod
| Gears | 3 Brzina |
| Materijal okvira | Čelik |
| Wheel Size | 16" |
| voltaža | 48V |
| Napajanje | OLOVO-KISELINSKI AKUMULATOR |
| Kočioni sistem | Prednji i stražnji tip bubnja |
| Kapacitet baterije | 20ah |
| Ostali atributi | |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Broj modela | XL-TPZ |
| Raspon po snazi | 31 - 60 km |
| Max Speed | 30-50Km/h |
| Obrtni moment | >100 Nm |
| Vrijeme punjenja | >3 sata |
| Položaj motora | Motor sa stražnjom glavčinom |
| Položaj baterije | Down Tube |
| Ime proizvoda | Električni tricikl |
| Motor | Bez četkica |
| Nazivni kapacitet putnika | 4 |
| Max Speed | 30-50Km/h |
| Snaga motora | 500W |
| Keywods | putnički tricikl |
| Boja | Prilagođene boje |
| Gume | Tubeless Tire |
| Baterija | Olovna baterija |
| Kontroler | 15 cijevi |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | KARTON |
| Luka | Tianjin ili Qingdao luka |
| Supply Ability | 3000 jedinica/jedinica sedmično |


Recite zbogom anksioznosti u dometu uz super dugotrajnu bateriju koja pruža produženo putovanje s jednim punjenjem. Punjač s promjenjivom frekvencijom dodaje dašak svestranosti, omogućavajući vam da prilagodite svoje postavke punjenja za optimalnu udobnost. Bilo da tražite brzo punjenje ili postupnije punjenje, ovaj bicikl se prilagođava vašim potrebama.


Budite informirani i kontrolirajte s digitalnim LCD instrumentom, koji praktično prikazuje bitne informacije o vašoj vožnji. Osvijetlite svoju putanju tokom noćnih putovanja pomoću prednjih svjetala visokog svjetla, osiguravajući vidljivost i sigurnost u uslovima slabog osvjetljenja.


Pridružite se električnoj revoluciji i raspitajte se sada da doživite savršenu sinergiju snage, efikasnosti i vrhunskih karakteristika s našim električnim biciklom s 3 kotača. Bilo da putujete gradskim ulicama ili se upuštate u laganu vožnju, ovaj električni bicikl obećava da će vaše iskustvo vožnje podići na nove visine.
Popularni tagovi: Električni bicikl s 3 kotača, Kina proizvođači električnih bicikala s 3 kotača, dobavljači, tvornica, балалар өсөн уйынсыҡтар өйөп торған, велосипедты үҙгәртеүселәр, балалар өсөн тәрилкәләр, балалар өсөн ҡапҡастар, йоҡо ҡапсыҡтары, ныҡлы электр скутеры
Sljedeći: Električni bicikli na tri kotača
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
