
Električni tricikli za starije osobe
Doživite oličenje udobnosti i praktičnosti s našim električnim triciklima za starije osobe, promišljeno dizajniranim da udovolji jedinstvenim potrebama starijih vozača koji traže pouzdan i udoban način prijevoza. Dizajnirani sa 500W 25-magnetnim motorom iz Zhengxuanboa, ovi tricikli pružaju...
Uvod u proizvod
| Snaga | 501 - 800W |
| voltaža | 48V |
| Broj modela | XL-JKC |
| Maksimalna brzina | Manje ili jednako 30Km/h |
| Vrijeme punjenja (h) | 7-9h |
| Ocjena sposobnosti | Veći ili jednak 25 stepeni |
| Driving Mileage | 50-70km |
| Upotreba za | Putnik |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CE |
| Putnici | 3 |
| Kočioni sistem | Prednji bubanj + stražnji bubanj |
| Veličina gume | 3.00-8 |
| Curb Weight | 100-200kg |
| Kapacitet nosivosti | 200-300kg |
| Tip vožnje | Električni |
| Brand Name | DAODEBAO |
| Mjesto porijekla | Tianjin |
| Veličina | 132*71*65 |
| Ključne riječi | Motorizovani tricikl za odrasle |
| Boja | Prilagođena boja |
| Certifikat | CE |
| Motor | 500W |
| Kočnice | Drum Brake |
| Kontroler | 12 cijevi |
| Brzina | 28km/h |
| Max loading | 200kg-300kg |
| Logo | Customized |
| Sposobnost penjanja | 25 stepeni |
| Pakovanje i dostava | |
| Detalji o pakovanju | Motorizovani tricikl za odrasle upakovan u kartonsku ambalažu / željezni okvir opciono |
| Supply Ability | 10000 oštrica/oštrica sedmično |


Jusong mala priključna osovina sa pet rupa, zajedno sa opcionom baterijom 48/60, nudi prilagodljivost i efikasnost prilagođenu individualnim željama. 48V-60V univerzalni 12-tube inteligentni kontroler optimizira performanse tricikla, osiguravajući glatku i brzu vožnju. Birajte iz niza opcionih 48V60/20/32AH inteligentnih punjača s promjenjivom frekvencijom, pružajući svestranost i praktičnost pri punjenju.


Dizajnirani imajući na umu udobnost starijih, tricikli se mogu pohvaliti hidrauličnom prednjom viljuškom motocikla za glatku i kontroliranu vožnju. Jastuk sjedišta od podebljane pjene osigurava optimalnu udobnost tokom dužih putovanja. Sklopivo sjedalo za bebe dodaje porodični dodir, omogućavajući starijim osobama da podijele radost vožnje sa svojim unucima.


Završna obrada elektroforetskom bojom poboljšava estetsku privlačnost tricikla uz istovremeno dodavanje izdržljivosti. Plastični zadnji prtljažnik pruža praktičan prostor za odlaganje ličnih stvari, upotpunjujući funkcionalnost tricikla.

Popularni tagovi: električni trike za starije osobe, Kina električni trike za starije osobe proizvođači, dobavljači, tvornica, бәпес трицикл, E trikes za starije osobe, Električni trike za starije odrasle osobe, күңелле трицикл, Senior E Trikes, балалар өсөн өс тәгәрмәсле транспорт сараһы
Sljedeći: Električni bicikl sa triciklom
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
